خانه راهنمای خرید پیگیری سفارش پشتیبانی درباره ما تماس با ما
محصولات مرتبط
سابلیمینال تغیر رنگ چشم به آبی
سابلیمینال تغیر رنگ چشم به آبی
قیمت : 42,000 تومان29,400 تومان

روش فعال سازی چشم سوم با استفاده از امواج قوی برای باز شدن چشم سوم

روش فعال سازی چشم سوم با استفاده از امواج قوی برای باز شدن چشم سوم


چشم سوم در میان دوچشم در میان دو ابرو واقع شده است و بهترین روش فعال سازی چشم سوم استفاده از امواج قوی برای باز شدن چشم سوم است. ما به هیچ عنوان روش های دیگر را توصیه نمیکنیم چون خطرات مهلکی را بدنبال دارد ، اما عبارت های این فایل قابلیت های بیخطر و مفید چشم سوم را برای شما فعال میکند . اگر با تکنولوژی سابلیمینال مسیج هنوز آشنا نیستید با ادامه این متن همراه باشید.

آیا با کارکرد چاکرای چشم سوم آشنایی دارید؟

آیا میدانستید که چاکرای چشم سوم مرتبط با تجلی خواسته ها در عالم فیزیک است؟

با گوش دادن به فایل هیپنوتراپی پنهان باز شدن چشم سوم، بدون تلاش فیزیکی زیاد و فقط با کار کردن روی ذهنتان، کمال و تعالی را در تمامی عرصه ها تجربه کنید و به راهنمای درونی تان متصل شوید!

استفاده از این فایل هیپنوتراپی پنهان باز شدن چشم سوم را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!


با چاکرای آگنیا (آجنا) یا همان چشم سوم بیشتر آشنا شوید!

چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در کالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیکی است. دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند یک لوبیا است که در بین دو ابرو قرار گرفته و کار آن دریافت سیگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نیز هست.

برخی دانشمندان اعتقاد دارند که چشم سوم محلی برای دریافت ادراکات فراحسی، الهام و اشراق و وسیله‌ای برای ارتباط موجودات با یکدیگر در جهان هستی می‌باشد. از طریق آجنا یا همان آگنیا می‌توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مکانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت. همچنین با کمک آگنیا می‌توان هاله‌ها را دید.

شما با استفاده از این چشم میتوانید امواج انرژی که در محیط هست را احساس کنید این امواج را از طریق مغز یا روح تجزیه و تحلیل کنید و در نهایت پیام مربوطه را به تصویر بکشید این پیام میتواند یک تصویر، یک حس و یا هر چیز ماورایی باشد.

فعال سازی چشم سوم کاری که همه افراد میتوانند انجام دهند!

اکثر کسانی که روی چشم سوم کار می‎کنند و آن را فعال می‎نمایند، دید تازه‎ای نسبت به زندگی پیدا می‎کنند. کسانی که با این چاکرا هماهنگ شده باشند، بر خود تسلط پیدا می‎کنند و منشاء انرژی معنوی، شهود، خرد، ادراک و زیرکی قابل توجهی خواهند شد.

به خاطر بسپارید که فعال سازی چشم سوم، یک شبه محقق نمی‌شود، بلکه این روند به سال‌ها وقت، صبر، حوصله و همت فراوان احتیاج دارد. گاهی اوقات باز شدن کامل آجنا یا آگنیا ممکن است تا چهل سال طول بکشد.

فعال شدن چشم سوم یک روند تدریجی است. چشم سوم بسته مانند یک سد می‌ماند که باید ابتدا در آن یک روزنه‌ی کوچک ایجاد کرد، سپس این روزنه را به یک سوراخ تبدیل نمود، بعد از آن این سوراخ را بزرگ کرد، آنگاه با توسعه سوراخ یک سوراخ قطور به وجود آورد و در نهایت این سوراخ عظیم در این سد می‌تواند به تخریب کامل سد منتهی گردد.

چشم سوم در بدو تولد در نوزادان باز و فعال است ولی به تدریج بسته و غیر فعال می‌شود. ظاهراً روند بسته شدن آجنا یا آگنیا هم‌زمان با بسته شدن ملاج سر اتفاق می‌افتد. البته این بسته شدن به صورت کامل و مطلق نمی‌باشد. علت اصلی این انسداد تعلّقات دنیایی می‌باشد، که در کودکان به گونه‌ای و در بزرگسالان به گونه‌ای دیگر جلوه می‌کند. در عده‌ی کمی از کودکان، چشم سوم، همچنان تا سنین بالا باز می‌ماند.

روش فعال سازی چشم سوم با استفاده از امواج قوی برای باز شدن چشم سوم گوش دادن به فایل سابلیمینال باز شدن چشم سوم- چاکرای آجنا کاملا بی خطر است.

با روش باز کردن چشم سوم با هیپنوتراپی پنهان آشنا شوید!

باز شدن و متعادل شدن چاکرای چشم سوم شما را به درک درستی از جهان و خودتان می رساند و شما را به مسیری معنوی و روحانی متصل می کند که به شما اجازه می دهد تا ورای محدودیت های فیزیکی و حواس پنجگانه را ببینید و می توانید به وضوح چیزهایی را ببینید.

استفاده از این فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان، کمک می کند تا با جملات پنهان قدرتمند و موسیقی درمانی همراه این فایل، چاکرای چشم سوم و غده پینه ال شما بیدار شود. شما می توانید با چاکرای چشم سوم، آرزوهایتان را آزادانه و به راحتی متجلی کنید چون این چاکرا مرتبط با تجلی خواسته ها در عالم فیزیک است.

با متعادل کردن چاکرای چشم سوم می توانید تجسم را به راحتی انجام دهید و هنگامی که شما می توانید رؤیاها و اهدافتان را دقیقاً مجسم کنید در نتیجه مسیر تجلی خواسته ها و اهداف واضح تر و مشخص تر می شود. همچنین چشم سوم به افکار مثبت، رهایی از ترس از توانایی هایی های خود، قوه ادراک و شهودو مواردی که نمی توان آنها را در این دنیای فیزیکی بیان کرد مربوط میشود.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان باز شدن چشم سوم- چاکرای آگنیا نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

شارژ شدن با انرژی برای چشم باطن و بینش الهی

به حداکثر رساندن توانایی روحی و روانی خود

توسعه خرد و آگاهی درونی

فعال شدن غده پینه ال

برقراری اتصالی عمیق با منبع زندگی

تجربه کمال و تعالی در دیگر عرصه ها

متصل شدن به راهنمای درونی خود

ساختن یک واقعیت زیبا با معنویت وجود

شدن به منبع خلاقیت و الهامات جهان

درک اینکه شما خالق حقیقت زندگی تان هستید

هم تراز شدن نور و منبع جهان با روح شما

آمادگی لازم برای دریافت حقیقت، حکمت و الهام

محافظت شدن وجود معنوی تان با حاله ای از نور و عشق

درخواست بهترین چیزها برای خودتان و دیگر مردم جهان

هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

دریافت پیام های معنوی جهان که شما را قادر به رشد کردن میکند

روش فعال سازی چشم سوم با استفاده از امواج قوی برای باز شدن چشم سوم گوش دادن به فایل سابلیمینال باز شدن چشم سوم- چاکرای آجنا کاملا بی خطر است.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

چشم سوم_1584282982_39089_9060_1747.zip37.02 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 25,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت